YouTube Para Kazanma Koşulları

YouTube Para Kazanma Koşulları

YouTube Para Kazanma Koşulları…Youtube para kazanmak konusunda biraz seçici. Tabii ki, bu koşullar sizi korkutmanıza izin vermiyor. Tek yapmanız gereken işi kurala göre yapmak. Youtube’da para kazanmaya kararlıysanız, sizi zorlamak için fazla bir gereklilik yoktur. İşletmeyi kurallara göre uygulayacak bir youtuber iseniz, bu koşullar hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Bu “YouTube para kazanma şartları” nedir?

YouTube Para Kazanma Şartları

Youtube, Google’a ait bir platformdur, bu nedenle Google AdSense reklamlarından videolar YouTube videoları aracılığıyla yayınlanır. Bu koşulları üreten ve birlikte inceleyen yayıncıları korumak için bir dizi kural belirler.

YouTube Para Kazanma Koşulları youtube para kazanma hesaplama  para kazanma şartları   kazanma aktif etme  para kazanma etkinleştirme  para kazanma  yolları
YouTube Para Kazanma Koşulları

YouTube Para Kazanma Şartları Listesi

2017 yılında reklam veren işletmelere bir dizi bildirim getirildi. Bu şirketler, forbes dergisindeki en zengin şirketler listesinde yer alan şirketlerdir. Bu şirketlerin reklamları alakasız, spam ve terörist protestolar içeren videolarda kullanıldı.

Sonuç olarak Google, en önemlileri şunlardır:

1) Bir kanal reklamı alabilmek için, son 1 yılda en az 1000 abonesi ve 4.000 saatlik video görüntüleme süresi olmalıdır.
Bu Youtube açısından çok önemlidir. Bu kurala uymazsanız, videolarınızı reklamlara açamazsınız. Hiçbir şekilde gelir elde etmeniz mümkün değildir. Bize sorarsanız, bu çok mantıklı bir kuraldır. Bu yolla bu sahtekarlık önlendi ve gerçek emekçiler kazandı.

2) Telif hakkını ihlal ederseniz, kanalınız kapalı olma riski taşır.
Bu tehlikeyle sadece yüzleşmekle kalmaz, aynı zamanda kanalınız yakında kapatılır. Youtube promosyon hakları konusunda çok hassastır. Bu normal. Hırsızlığa karşı bir uyarıdır ve daha sonra kanal kapatılır. Para kazanma açısından en önemli kural orijinal içerik üretmektir. kural vazgeçilmezdir.

3) YouTube Reklamları Alın – Bir Google Adsense hesabınız olması gerekir
YouTube para kazanma şartları çok fazla bitmiyor. Yukarıdaki koşulları yerine getirdikten sonra bir Google AdSense hesabınız da olmalıdır. Bu hesapla videolarınıza reklam alabilirsiniz. Tabii ki, bu sürecin biraz acı verici olabileceğini bize bildirin. Tarafından bir mektup gönderilir. Bu mektup size ulaşmak için 2 hafta ila 6 ay arasında değişebilir. Bu, YouTube reklamları almanın bir parçasıdır. Adsense onayı aldıysanız, reklamlarınız videolarda gösterilir.

4) YouTube’dan para kazanmayı etkinleştir
Bu aşamada bunun işin en kolay kısmı olduğunu söyleyebiliriz. Tek yapmanız gereken kanal yönetimi sayfasına gitmek. Soldaki menüden para kazanmak için kanalınızı açabilirsiniz.

 

5)İçeriğiniz, reklam verilebilecek içerik olmalıdır
Bir şirket olsaydınız, erotik bir videonun veya şiddet içeren bir videonun reklamını yaparsınız. Para kazanma şartlarıyla ilgili aşağıdaki bağlam kurallarına dikkat edin: YouTube size para kazandırabilirse bile, aşağıdaki içerik türlerinin reklamını yapmanıza engel olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.