Msn Hesabı Aç – Msn Kaydol – Hotmail Hesabı Aç – E posta Kur

Msn Hesabı Aç – Msn Kaydol – Hotmail Hesabı Aç – E posta Kur

Sevgili ve değerli okurlarımız, bu gün sizlere ücretsiz olan hotmail’e kaydolmayı göstereceğiz. diğer isimleri ise msn, hotmail, e-posta, microsoft hesabı diye adlandırılmaktadır. Bir çok isimle adlandırılan Msn adresi günümüzde Skype’ye bağlandığı için özelliğini yitirmiştir.

Arkadaşlar daha öncelerde facebook, twitter, Linkedin, instagram gibi sosyal medya iletişim araçları kullanılmazdı. İlk olarak Msn kullanılırdı.

Msn günümüzde pek fazla kullanılmasada eski zamanlarda ülkemizde çok sevilen bir iletişim aracıydı. Günümüzde sosyal medya iletişim araçları uygulamalar yaygınlaştığı için artık kullanılmamaktadır. Aslında Skype’ye bağlanmıştır.

Arkadaşlar Messenger genellikle günümüzde e-posta üzerinden mesaj göndermeye yaramaktadır.
Msn microsofta bağlı bir üründür. Sizlere bu makalemizde messenger yada hotmail açmayı resimli olarak göstereceğiz.

Fakat öncesinde makalemizin yazma sebebi messenger yada hotmailin ne olduğunu bilmeyenler için bir tanıtım yazısı yazmak gerektiği için makalemizi de aynı zamanda yazıyoruz. Aynı zamanda outlook hesabıda diyebiliriz. Çünkü günümüzde outlook olarakda yerini almıştır.

Arkadaşlar hotmail.com yada outlook.com veya hotmail.de, live.com gibi yüzlerce uzantılara sahiptir. Fakather ülke için farklıdır. örneğin İngiltere için hotmail.co.uk adresi alınabilir. Bu ülkemizde mümkün değildir. Yani hotmail.de alabilmek için uğraş gerektirir. Hotmail’in Almanya web sitesine girmeniz gerekecektir. Aynı zamanda Almanya’nın posta kodu gerekecektir.

Bu nedenle Türkiye’de hotmail.com yada windowslive.com veya outlook.com gibi uzantılar alabiliriz. Zaten uzantının hiç bir anlamı yok arkadaşlar önemli olan iş görmesidir. Diğer uzantıların herhangi bir ekstra özelliği yoktur. Ama çok ısrar ederseniz sizleri baya uğraştırır. Bence zaman kaybından başka bir şey değildir.

Daha öncelerden İngiltere, Almanya ve bir çok ülkelerin Msn uzantılarına düşkünlüğüm oldu ve saydığım ülkeler üzerinden bu ülkelerin posta kodlarını kullanarak açmıştım. Yani boş vakit harcadım normal kullanışlı bir tane de aynı Hotmail’dir bu nedenle pek fazla kafa yada zaman harcamayın, bu tür şeylerle önemli olan sizlerin işine yarar mı yaramaz mı neticede kullanmak için açıyoruz. Herhangi bir forsu özelliği yoktur.

Arkadaşlar makalemiz baya uzun oldu bu konu hakkında biliyorum ön yazıdan önce biraz geçmişten yazılar sundum sizlere resimli olarak anlatacağım Messenger hesabı açmayı.

Bunun yanı sıra resimli olarak anlatıp da yinede açamayanlar olursa yorum kısmına karşılaştıkları problemleri yazarak bizden yardım isteyebilirler. Bizlerde böylelikle sizlere yardım edebiliriz. Sizlerin problemlerinizin cevaplarını sizlerle yorum kısmından iletişim kurarak yardımcı olabiliriz.

Hotmail Hesabı Açma ( Resimli Anlatım )

 

İlk olarak Kayıt Olmak İçin Buraya Tıklayınız.

 

Tıkladıktan sonra kayıt ol formu açılacaktır. Alt taraftaki resimdeki olduğu gibi.

Hotmail Hesabı Oluşturma Forumu
                Microsoft Hesabı Oluşturma Formu

 

Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi kayıt formu açılacaktır. Bu forumu tek tek doldurmanız gerekecektir. Bu forumu doğru girmeniz gerekecektir. Ad – Soyadı alt tarafında 3 ayrı uzantı mevcuttur. Bunlar ise oulook.com, outlook.com.tr ve hotmail.com iye uzantılar seçebilirsiniz. İstediğiniz uzantıyı seçebilirsiniz. Ayrıca sizlerden istenen telefon numarasını da doğru girmelisiniz. Çünkü hesabınızın şifresini unuttuğunuzda yeni şifre alabilmeniz için telefonunuza kod göndererek alabilirsiniz. Eğer telefon numaranız yok ise diğer e-posta adresi alanını doldurmanız gerekecektir. İkisinden birini doldurmanız zorunludur. Takıldığınız ve kayıt yapamadığınız nedenleri bizlere mesaj göndererek sorunlarınızı halledebiliriz. Umarım bu yazdığım makale sizlere kayıt olmada fayda sağlar. Çünkü amacımız sizlerin bu makale sayesinde kolayca kayıt olmanızdır. Ayrıca sizlere fayda sağladıysam ne mutlu bana saygılarımı sunarım.

 

Kayıt işlemi yaptıktan sonra giriş işlemi yapmak istiyorsanız, Buraya Tıklayınız.

Tıkladıktan sonra açılacak olan pencere de giriş için gerekli bilgileri giriniz.

 

Hotmail Giriş Ekran Görüntüsü
            Hotmail Giriş Ekran Görüntüsü

Msn Şifrenizi Unuttuysanız. Tekrar Almak İstiyorsanız Msn Şifremi Unuttum

 

Konu hakkında görüş ve önerilerinizi mesaj göndererek iletebilirsiniz.

Arkadaşlar yapamayan arkadaşlar varsa mesaj gönderebilirler sizin için biz hesap açabiliriz.

 

Yazar : Derya Akıncı

 

43 Replies to “Msn Hesabı Aç – Msn Kaydol – Hotmail Hesabı Aç – E posta Kur”

  1. Bana hesap verirmisin lütfen güzel skinli olsun lütfen içinde de para olursa güzel olur e-posta : gezgor51@ hotmail.com

  2. This design is incredible! You obviously know how to keep a reader amused. kcdedadkbgdf

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.