Msn Açmak İstiyorum Nasıl Açabilirim?

Msn Açmak İstiyorum Nasıl Açabilirim?

Etiketler : Msn Açmak İstiyorum Nasıl Açabilirim, Msn hesabı Açmak, Msn Adresi Al, Facebook İçin Msn Kaydol, Msn Kaydolmak isteyenler doğru adrestesiniz.

İyi günler sevgili okurlar, Msn’ye kaydolmak istiyorum diyenler doğru adrestesiniz. Bu yazımızda sizlere msn nasıl açılır onu göstereceğim. Msn hesabı almak çok kolay sadece sizlere verilen formu doğru bir şekilde doldurarak Msn’ye sahip olabilirsiniz. Arkadaşlar yapamayanlar varsa bizlere alt taraftaki mesaj bölümünden ulaşabilirler.

Msn Açmak İstiyorum diyen arkadaşlar, ilk önce tarayıcınızdan www.hotmail.com adresine gidiniz daha sonrra açılan pencerede ileri butonunun altında Hesabınız yok mu? Bir tane oluştur! yazan yere tıklayarak kaydol formunu açabilirsiniz. Açılan pencerede görüldüğü gibi tüm bilgileri tümüyle eksiksiz girerek yeni bir msn adresi açabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece istenen bilgilere odaklanıp istendiği şekilde girilmesidir. Örneğin  cep telefonu istiyor ve siz cep telefonuna sahip değilseniz, eğer bir gmail adresiniz varsa yada tanıdığınız bir yakın arkadaşınız varsa onun e-mail adresini girebilirsiniz. Ama bu arkadaşınıza güvenmeniz gerekir, çünkü istediği zaman sizden hesabınızı çalabilir.

Msn
Msn

Ama sizlere tavsiyem eğer bir cep telefonunuz varsa giriniz çünkü bir gün bu hesabınızın şifresini unutursanız yada kaybederseniz telefon aracılığıyla tekrar alabilirsiniz. Üstelik güvenlik bakımından çok işinize yarayacaktır. Eğer takıldığınız yapamadığınız yer varsa bize mesaj göndererek yardım alabilirsiniz. Gönderdiğiniz mesaja en geç bir saat içerisinde dönüş yapılacaktır.

                                                                                                                                                                               

              Yazar : Hasan Ulutaş

3 Replies to “Msn Açmak İstiyorum Nasıl Açabilirim?”

    1. şifreni unuttuysan site içi aramayı kullanarak şifremi unuttum yaz şifreyi unuttum ile ilgili bilgi paylaştık okuyarak oradan yönlenirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.