Lords Mobile Canavar Avlama Rehberi (Resimli)

Lords Mobile Canavar Avlama Rehberi

Uzun zamandır oyunla haşir neşir olan oyuncular canavarın nasıl avlandığını bilmektedir. Yalnız oyuna yeni adapte olan oyuncuların ilk olarak altta ki fotoğrafı indirip bakmaları oldukça verimli olacaktır

Canavar avlamaya geçmeden önce, canavar info düğmesine basarak o canavara hangi kahramanlarla avlayacağımızı bulabiliriz. Size vakit kaybı olamaması için alta bir foto yerleştiriyorum. Ancak fotoyu indirseniz bile gerçekleştiremeyebilirsiniz. Zira fotodaki kahramanların tamamı sizde mevcut olmayabilir. Bu nedenle onun yerine başka karakterleri koymayı bilmelisiniz

Mesela elementselci mevcut değilse onun yerine fırtınalar bilgesi yerleştirmelisiniz. Deniz kavalyesi mevut değilse onun yerine primadonna yerleştirmelisiniz. Bu biçimde hesabınızda mevcut olan karakterlerle oyunu tamamlayabilirsiniz.

Birbirlerini telafi eden kahramanlar bu şekilde;

  • Gölge, kızıl kılıç, iblis avcısı, hırsızlar prensi, baştan çıkaran (bunlar hem mobilite olarak, hem arkadan avlayan hem de kılıç bıçak alet kullanan herolar)
  • İz sürücü, ölüm okçusu, kara karga ve üç kağıtçı (bunlar uzun menzilli, hem ok atarak snipe yapan hem de mobilite olarak hızlı kahramanlar)
  • fırtına tilki, karanlık mürit, deniz kavalyesi, Primadonna, bilgi dokuyucu, fırtına tilki, karanlık mürit (bunların zekası oldukça iyi  kahramanlar hemde hp üretme özelliği olan herolar)
  • kar kraliçesi, yakıcı, bombacı, Elementselci, fırtınalar bilgesi,  alacakarnlık rahibesi (bunların zekası oldukça iyi  hem de bir elemenleri büken kahramanlar)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.