Hi5 Giriş – Hi5 Oturum Aç – Hi5 Hesap Aç – Hi5 Kaydol – Hi5 Üye Ol

Hi5 Giriş – Hi5 Oturum Aç –  Hi5 Hesap Aç – Hi5 Kaydol – Hi5 Üye Ol

Hi5 Sohbet etmek için kullanılan bir sosyal medya aracıdır. Bunun yanı sıra ücretsizdir. Bu makalemizde sizlere Hi5 hesabı nasıl alınır, bunun yanı sıra diğer Hi5 açma alternafi olan Facebook ve Google tarafından açılabileceğini de alt tarafta sıraladık. Eğer açma alternatiflerinden Facebook yada Google hesabınız varsa bunlarla da oturum açabilirsiniz.

Hi5 Giriş

Hi5‘e 3 farklı yöntem oturum açma şansınız vardır. Bunları alt tarafta sıraladık.

Hi5′ Google hesabınız ile oturum açmak için Tıklayınız.

Hi5’ Facebook hesabı ile oturum açmak için   Tıklayınız.

Hi5 üzerinden hesap almak kayıt olmak için Tıklayınız. Karşınıza Aşağıdaki gibi bir üye formu çıkacaktır.

 

Hi5 Kayıt Formu

 

 

Kayıt formunu nasıl dolduracağınıza yardımcı olalım istedik. Nasıl doldurulacağı hakkında adım adım sırası ile sizlere tarif edeceğiz.

İlk olarak Ad ve Soyad bölümüne adınızı ve soy adınızı yada kullanmak istediğiniz kullanıcı adınızı girin.

E-posta adresi: Bu bölümünde elinizde olan e-pota hesabının şifresini bilmeniz gerekecektir. Çünkü hi5’e kaydolduktan sonra hi5 hesabınızın aktif olması için onay kodu gönderecekler hesabınıza ve e-posta adresinize gelen onay kodu linkine tıklayarak hesabınızı aktif etmeniz gerekecektir. Bu nedenle önemli bir adımdır.

Formda İstenen Parola : Parola istenen bölümde kolay bir şifre seçmemenizi tavsiye ederiz çünkü hesabınızın güvenli olabilmesi için zor bir şifre yapabilirsiniz. Örneğin büyük küçük harflerin yanı sıra uzun bir şifre seçebilirsiniz yada şu şekilde örnek verelim, Örnek : Bilgiyukle9856 , gibi bir zor bir şifre seçerek kendi hesabınızın güvenliğini arttırabilirsiniz.

Fomda İstenen Şehir: Arkadaşlarınızı arayacağınız zaman veya diğer hi5 kullanıcılarının sizlere erişmesini ve sizleri eklemesi için bulunduğunuz şehri seçip aynı şehirde bulunduğunuz kişiler ile yakın arkadaşlık kurma ihtimaliniz olabilir.

Formda İstenen Doğum Tarihi : Doğum Tarihiniz Gün, Ay, ve Yıl şeklinde isteniyor, bu nedenle sizden istendiği şekilde girmeniz gerekiyor. Bu arada doğum tarihinizi girerken bilmeniz gerekir ki 18 yaşından büyük olmanız gerekiyor, çünkü hi5’in genel şartları bu şekildedir.

Cinsiyet Bölümü : Cinsiyetinizi de Resimde göründüğü gibi Erkek veya Dişi’yi seçtikten sonra Kaydolun butonuna basın. Böylece Hesabınız açılmıştır. Arkadaşlar unutmamanız gerekir ki verdiğiniz e-posta adresinize aktif etme linki gelecektir. E-postanıza gelen linki tıklayarak aktif etmeyi unutmayın. Hayırlı olsun.

7 Replies to “Hi5 Giriş – Hi5 Oturum Aç – Hi5 Hesap Aç – Hi5 Kaydol – Hi5 Üye Ol”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.