ePTTAVM Nedir?

ePTTAVM

ePTTAVM

ePTTAVM

İnternet üzerinden alışverişin giderek yoğunlaştığı çağımızda, devlet tarafından ilk defa bu konuda bir yatırım yapıldı. Sahibinden.com, hepsiburada.com, gibi daha bir çok siteden milyonlarca liralık satış yapılmakta. Bunun için kolları sıvayan Ulaştırma Bakanı Binalı YILDIRIM, 17 mayıs tarihinde katıldığı toplantıyla ePTTAVM adlı sitenin açıldığını duyurdu.

ePTTAVM Nedir?

ePTTAVM aslında diğer e-ticaret sitelerinden biraz farklı. Özüne indiğimiz de bütün e-ticaret sistemleri aynı mantık ve altyapı ile çalışmakta. ePTTAVM’de bu mantığın dışına çıkmıyor. Ancak bizlere sunduğu 3D alışveriş imkanı ile bir adım öne çıkıyor.

ePTTAVM’nin diğer büyük silahı da ülkemizde internetten alışveriş yapmakta tereddüt eden insanlara güven
Diğer bir avantajı ise, Türkiye’nin her yerine kolaylıkla dağıtım yapabilmesi. Baktığımız da bütün e-ticaret siteleri ürün dağıtımı için kargo şirketlerine servet hacıyor. Ancak PTT’ye bağlı birçok kargo şubesi bulunduğundan bu durum ePTTAVM’nin dağıtım konusunda da öne çıkmasını sağlıyor.aşılayabilecek olmasıdır. Çünkü devlet tarafından kurulan bu siteye her insan güvenebilir. Bu da ePTTAVM için büyük bir avantaj.

ePTTAVM’de hizmet vermek isteyen markaları da süprizler bekliyor. Çünkü ePTTAVM marka sahiplerine istedikleri tasarımı uygulama imkanı veriyor. Örneğin dünya devi  SONY mağazasını bir teknoloji mağazası gibi süsleyebilecek bu da SONY için iyi bir reklam şansı olacaktır.

ePTTAVM çok yeni bir sistem olmasına rağmen şimdiden hedefler koymaya başladı. Bu hedeflerin en başında yurt dışına açılarak, dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinden birisi olmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.