Domain ve Hostu Nereden Almalıyım?

Domain ve Hostu Nereden Almalıyım?

 

Domain ve Hostu Nereden Almalıyım…

En iyi Domain ve Host Firması
Domain ve Hostu

 

 

 

 

 

 

 

 

En iyi domain ve host şirketi tercihlerinizde bilmeniz gerekir ki Alastyr firması Türkçe desteği ve web site kurulum desteği ile buna benzer birden fazla destek alanına sahiptir. Sizlere tavsiye için bu konuyu açtım bana kalırsa domain ve host kaydınızı Alastyr’de yapın ve rahat uyuyun. Şirketin sağlamlık konusuna da gelince yıllardır Alastyr şirketine aboneyim destek konusunda veya herhangi bir konu hakkında herhangi bir problem yaşamış değilim. Bunun yanı sıra yeni müşterilerine yüzde 20 indirim sağlıyorlar hatta elimde indirim kodu var buyurun yararlanın size verebilirim
: İndirim kodu ” 20MT9FF2SS ” Arkadaşlar başka indirim kodu isteyen varsa mesaj yolu ile isteyebilirler elimde indirim kodu var gönderebilirim.

Sizlere de Alastyr’ı kullanmanızı tavsiye ederim. Anında mesajlarınıza Türkçe olarak dönüş yapıyorlar ve sorularınızı hızlı bir şekilde yanıtlayıp, destek veriyorlar. Ben bir çok destek talebinde bulundum sorduğum sorulara en geç 5 dakika içerisinde yanıt aldım. Bu da destek konusunda Alastyr’ın ne kadar kaliteli bir şirket olduğunun göstergesidir. Bunun yanı sıra domain yönlendirme host taşıma gibi bir çok hizmette bulunmaktadırlar. Eğer bir domain almak isterseniz Alastyr şirketine kayıt yaparak ürünlerinizi oradan temin edebilirsiniz.

Aynı zaman da domain ve host fiyatlarına gelince de diğer şirketlere göre çok ucuz bunu sizde görmek istiyorsanız şirketin web sitesini ziyaret ederek alacağınız ürünlerin fiyatlarını görebilirsiniz, göreceksiniz ki diğer şirketlere göre daha da ucuz fiyata sahip.

NOT : YÜZDE 20’LİK İNDİRİM KODU İSTİYORSANIZ ELİMDE VAR GÖNDEREBİLİRİM. ALT TARAFTA MESAJ BÖLÜMÜNDEN İSTEYEBİLİRSİNİZ.

Siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.