Clash Of Clans Bot ( Yeni )

Clash Of Clans Oto Bot
Clash Of Clans Oto Bot

Clash Of Clans Bot ( Yeni )

Arkadaşlar  yazılımcılar tarafından geliştirilen clash of clans oyununa ait bot proğramı oluşturuldu. Elimize gelen botu sizlere sunacağız. Arkadaşlar, başka web sitelerinin eline geçmemesi için buradan  paylaşmayacağız. Mesaj bölümüne ben bot istiyorum diyenlere özenle gönderilecektir. Bu nedenle mesaj bölümüne bot istediğinizi belirtiniz ve e-mail adresinizi istendiği şekilde yazınız. Bizlerde sizlere e-mail yolu ile göndereceğiz. Çünkü başka web sitelerinin eline geçmesi bizim açımızdan sorun olacaktır. Çünkü biz bu botu kendi sitemizin kalitesini yükseltmek için parayla yazdırdık. Bu nedenle bot isteyenler mesaj bölümüne bot istediklerini belirtirse, bizde e-mail üzerinden isteyenlere göndereceğiz.

Proğramın çalışma prensibi

Clash Of Clans Bot, Bu proğram sizin yerinize asker üreterek otomatik olarak savaşır ve böylelikle, sizde istediğiniz amaca ulaşmış olursunuz. Ölü köyleri tespit edip saldırıya geçerler daha sonra köyü yerle bir ederler. Bu proğramın özelliği çok, bu nedenle herşeyi burada anlatamam. Bunu bilgisayarınıza kurabilirsiniz ve istediğiniz özelliklerin bir çoğuna sahip olan bu proğramla amacınıza ulaşabilirsiniz.

Bu proğram, tamamen ücretsiz olarak sizlere sunulacaktır. Ayrıca bu proğram telefonlarda çalışmamaktadır. Sadece windows işletim sistemlerinde çalışır.  Extra proğram kurmanıza da gerek yok, bu proğram aradığınız proğramın ta kendisidir. Arkadaşlar bazı botlarda Microsoft Visual C 2010 Redistributable Package (x86) gibi proğramlar kurmanızı istiyor. Elimizde bulunan proğrama destek olabilecek hiç bir gereksinime ihtiyacı yoktur. Sadece proğramı kurmanız gerekecek, ve dilediğiniz seçenekleri seçerek bota gönül rahatlığıyla koyabilirsiniz. Bu proğram tamda aradığınız düzeyde ve çalışırlığını da admin arkadaşlarımız test ettiler kontrol ettiler proğram istediğimizden daha iyi çalıştı. Arkadaşlar sizlerinde bu proğramı beğeneceğinizi çok iyi biliyoruz. Çünkü araştırmalarımıza göre çok seçenekli sorunsuz buna benzer bir proğram piyasa da yok. Bu nedenle sizlere gelecek olan proğramın kıymetini biliniz. Fakat sizlerden ricam bir başka kişiye yada kişilere proğramı göndermeyiniz. Eğer proğram lazımsa yorum kısmına proğramı bizden istediğinizi yazabilirsiniz.

Önemli Not : Proğramı isteyen arkadaşlara mesaj yolu ile gönderilecektir. Proğram yazılımcıları tarafından parayla yazdırdık. Bir başka web sitenin eline  geçmesini istemiyoruz. Bu nedenle lazım olan arkadaşlar, bize mesaj göndererek proğramı isteyebilir.

3 Replies to “Clash Of Clans Bot ( Yeni )”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.