Call Of Duty Bedava Hesaplar

Call Of Duty Bedava Hesaplar

Call Of Duty Bedava Hesaplar modern warfare serisi call of duty pc call of duty mobile call of duty series emilatör indir dowload tengcent apk indir
Call Of Duty Bedava Hesaplar

Call Of Duty Bedava Hesaplar, İyi günler Call Of Duty oyuncuları elimize sosyal medya üzerinden ve mesaj aracılığı ile gönderilen çarları paylaşacağım bu çarlar bize iş okul nedeniyle okulu bırakanlar tarafından gönderildi. Bu nedenle bizde sizlere paylaşmak istedik. Arkadaşlar elimizde yeteri kadar yok 5 hesap var elimizde şuanda ve bazı arkadaşlar bu çarları alıp bilgileri değişerek kendi üzerlerine alıyorlar. Yeni gelen kişilerde zannediyorlar ki bu hesaplar yanlış diye. Ama malesef yanlış değil biz sizlere sağlam paylaşıyoruz geç gelenler alamayınca yanlıştı diyorlar.

Biz size neden yanlış paylaşalım ki bunların yanlış olması bizim çıkarımıza değil biz bu işten para kazanmıyoruz paylaşarak. Sadece sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu arada çar alamayanlara da çar vermek istiyoruz. Çar alamayanlar bize mesaj atarak yeni gelecek olan çarlara talip olabilirler. Mesaj gönderen çar sırasına adını yazdırabilir. Gelecek olan çarları mesaj çekenlere göndereceğiz.

Not : Mesaj Göndererek yeni gelecek çarların sahibi olabilirsin. Mesaj gönderenlere öncelik tanınacak ve gelecek olan çarları mesaj gönderenlere e-mail üzerinden göndereceğiz.

Call Of Duty Bedava Çar Listesi :

Bedava Çarın Kullanıcı Adı       :  Ali14@gmail.com

Bedava Çarın Kullanıcı Şifresi : 1239ali

Bedava Çarın Kullanıcı Adı       : Mustafa35@gmail.com

Bedava Çarın Kullanıcı Şifresi : 155m155

Bedava Çarın Kullanıcı Adı       : aslan89@gmail.com

Bedava Çarın Kullanıcı Şifresi :  1982634

Bedava Çarın Kullanıcı Adı       : Enginduty@gmail.com

Bedava Çarın Kullanıcı Şifresi : 05382046964

Bedava Çarın Kullanıcı Adı       : Kaan01@gmail.com

Bedava Çarın Kullanıcı Şifresi : kaan0103kaan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.