14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

Sevgililer Günü Mesajları

sevgililer günü mesajları sevgililer günü sevgiliye güzel mesajlar aşk şiiri sevgiliye şiir günaydın mesajları 14 şubat mesajları

Sana her baktığımda, kan ilavesi hala hayatımın büyük bir parçası olduğuna inanmıyor. Sana bakıyorum ve Tanrı beni ne kadar sevdiğini anlıyorum, bana dünyanın en güzel hediyesini vermek istiyor. Seni çok seviyorum tatlım, Sevgililer günün kutlu olsun!

Gel ve ellerimi tut! Birlikte Ateş Et! Bana her umutsuzluğa meydan oku! Benimle uyu, beni uyandır. Uzun seneler beraber gelelim … Sizi kumsaldaki kum, evrendeki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki canlılar, okyanustaki balıklar, havadaki kuşlar ve güneşin sıcaklığı gibi daha çok seviyorum.

Ek çalışmalar, günde 24 saat, saatte 60 dakika ve dakikada 60 saniye olduğunu öğretti, ancak sensiz ikincilik sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi … Hayatımızın her anında ek dileklerimle sevgilim. Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun …

Sana her baktığımda, kan ilavesi hala hayatımın büyük bir parçası olduğuna inanmıyor. Sana bakıyorum ve Tanrı beni ne kadar sevdiğini anlıyorum, bana dünyanın en güzel hediyesini vermek istiyor. Seni çok seviyorum tatlım, Sevgililer günün kutlu olsun!

Her gün sabah kalktığımda kendime “Seni kazanmak için ne yaptım?” Diye sordum. Diye soruyorum. Meleğim, Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun!

Bana günde 24 saat, saatte 60 dakika ve dakikada 60 saniye öğretildi, ama sensiz bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretildi … Keşke hayatımızın her anını yaşayabilseydik sevgilim … Sevgililer Günün Kutlu Olsun …

Sen benimsin ve ben seninim Kalbim hep seninle böyle olacak. Söz veriyorum seni asla hayatım boyunca bırakmayacağım. Sevgililer günün kutlu olsun

Bazı aşklar onu okyanus olarak görmese de, bir yerlerde bittiğini biliyorsunuz, okyanuslar bile size olan sevgimi kıskanıyor. Sonunu biliyorum, görmese bile sonsuza dek sürmeyecek … Seni seviyorum!

 

Eğer her parlayan günün sabahını görmek için bir sevgi yoksa, o zaman hiçbir şeye değmediğine inan. Sevgililer günün kutlu olsun.

 

Kuyruklu yıldızlar var, her yetmiş yılda bir dünyaya geliyorlar, insanlar yaşamlarında bir kez görüyorlar. O yıldızı gördüm ve sen benim sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun.

 

Tatlım, sen benim sabahımın sıcak sabahı sın, sıcak sabahımın sabahı sın. Sevgililer günün kutlu olsun tatlım.

 

Seni her düşündüğümde, kalbime bir yıldız çiziyorum … Şu anda kaç yıldızım olduğunu biliyor musun, şimdi bir havam var

 

Verilebilecek en güzel hediye, en yüksek sevgiden sonra tadılabilecek zevkten en doyumsuz, yaşadığım en güzel koku, en güzel koku, görebildiğim en güzel görüntü, en derin aşk, ilk sıcaklık duyuldu. Böyle bir günde gelip gelmemeniz, beğenip beğenmemeniz, en büyük mutluluk sesinizi duymaktır, teşekkür ederim, sizin için binlerce sevgi …Kalbim kalbiniz kadar sıcak, ellerinizi tuttuğunuzda kalbim ısınıyor. Sevgililer günün kutlu olsun sevgilim.

 

Sana yıldızlar kadar yakın olmak istiyorum, böylece baktığın zaman beni görebiliyorsun, sana bulutların kadar yakın olmak istiyorum, böylece gözyaşlarını silmek için olabildiğince yakın olabiliyorum ve seni sevdiğim kadar sevmek için. Sevgililer günün kutlu olsun sevgilim.

 

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum, ellerim titriyor, ellerimi tutamıyorum, etrafta dolaşıyorum ve kıpır kıpır, sayamıyorum, çok bağlandım, sensiz duramam hayır … Hayatta bir kez, insanların hayalini kurduğunuz uykudan uyandıklarında pişman olacakları harika bir görünüm. Seni çok seviyorum

 

Seni her düşür ken, kalbime bir yıldız yapıyorum … Şu anda kaç yıldızım olduğunu biliyor musun, şimdi bir havam var ..

 

Mavi giyiyorum, bulut oldum, yeşil, bahar, bak, bir gün beyaz giyiyorum, senindir. Sevgililer günün kutlu olsun.

 

Sana dijital bir gül gönderiyorum, çünkü sadece bu kadar uzağa gidebilirim, ama gerçeği gözlerinde vermek istediğimi ve seni sevdiğimi fısıldamak istediğimi biliyorum … Sevgililer günün kutlu olsun

 

Bazı insanların seslerinde mutluluk gizlidir. Sen o insanların en önemlisi sin sevgilim. Sevgililer günün kutlu olsun.

 

Hayatımda olduğun sürece, başka kimseyle rekabet edemezsin … Birlikte daha çok Sevgililer Günü olmak istiyorum …

 

Canım, bu Sevgililer Günün de seninle değilim, ama aşkım her zaman seninle. Seni çok özledim mutlu yıllar

 

Bakmak isteyip istemediğinizi avucunuzun içinde bir kelebek yakalarsınız, ona bakarsanız kaçarsınız ve ölürsünüz. İşte senin hakkında sevilecek bir şey.

 

Sen çatlamış dudaklarımda bir damla su, hayat tutkum, avuç içleri me düşen kar tanesi, sen benim her şeyimsin. Seni çok seviyorum, sevgili, Sevgililer günün kutlu olsun.

 

Gözleriniz nehir flamalar ise köprüler ise, ipler üzerime geçerken kırılacak ve düştüğüm yer dudaklarınız … Bana Sevgililer Günün de bir öpücük borçlusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.