Metin2 Pvp Server Satın AlmaMetin2 Pvp Server Satın Alma

Metin2 Pvp Server Satın Alırken Dikkat!

Metin2 Pvp Server Kurulumu

Metin2 Pvp Server Kurulumu

Arkadaşlar bu konuyu açmamın nedenini sizlere açıklayacağım. Ortalıkta o kadar hosting firmaları var ki hangisine güveneceğimizi şaşırdık. Ben metin2 pvp server kurmak istedim, bu yüzden bizzat kendim kuramıyordum. Çünkü bilgim yoktu, bu nedenle hosting firmalarına gittim kurmaları için, kurdular.

İlk önce birine gittim kurdu oyunu parasını tabi bildiğiniz gibi peşin yatırdık ve oyun hatalıydı oyun içerisinde ve girişinde reklamlar vardı, oyun içerisinde sorunlar oyunun başından fazlaydı. Neyse kapat dedim ödeme talep etmedim. Açıkçası bilinçsizlikten talep de bulunmadım bulunsaydım eğer bana ödeme yapmak zorundaydılar.

Onlara reklamı kaldırır mısınız dedim, onlar ise bana para ödemeniz gerekir bu yüzden dediler, çok garip ama bu olay tamamen gerçek. Neyse bende zaten açtıkları kurdukları oyunu beğenmemiştim sorunları çoktu ve kapatın dedim, kapattılar.
Bir başka host firmasına gittim durumu anlattım o hosting firmasından mağdur olduğumu belirttim ve yardımcı olalım dediler, ilk önce online chat bölümünde o kadar iyi konuşuyorlar ki ve öne çıkan filesler iyi görünüyor 240 lirada o host firmasına verdim oyunu kurdular.

Oyun sorunsuz açıldı auto pack ve girişi hızlıydı. Ancak oyun içerisinde bir kaç sorun vardı gidereceklerini söylediler. Bende onları bekledim bir sorunu giderdiler 3 – 4 sorun kaldı onları da sonra gidereceğiz dediler, tamam dedim. Daha sonra oyuna reboot attım oyunu sıfırladı, host firmasına durumu anlattım, onlarda bana oyunu kapatıp ondan sonra reboot atın dediler.Bende tamam dedim ve oyunu kapattım reboot attım bir kaç saniye oynama oldu yani diyelim ki zırhçıdaydım ve marketin önüne geldim oyunu kapattım. Beni tekrar zırhçı da gösterdi. Buna da tamam dedim sorun olmaz 3 – 5 saniye neyse son olarak oyunda değildim ve bir arkadaş yazdı bana ve oyunu tekrar sıfırladığını söyledi. Anlayacağınız kendi kendine oyun sıfırlandı. Bende host firmasına ilettim dedim ki kapatın oyunu, bir diğer firmaya gittim aynı denilecek kadar sorunlar yaşadım 500 lira verdim 1 hafta içerisinde ve kurdukları oyunlar 5 para etmeyecek kadar kötüydü.

Hatta web site admin panelinde oyunu kapat vardı oyunu kapat yapıyordum, oyunu sıfırlıyordu tekrardan. Arkadaşlar bu konuyu açmamın sebebi şu şekilde diyebilirim. Metin2 pvp server kurmadan önce iyice araştırın ve araştırmadan iş yapmayın, yoksa paranız boş yere çöpe gider. Ben bu duruma düştüğüm için bu konuyu açtım benim paramı yediler boş yere para ödedim siz yanmayın bu duruma düşmeyin diye söylüyorum. Eğer açmak istiyorsanız bu konuda tecrübelendim yardımcı olabilirim. Çünkü şuanda yeni bir server kurdurttum.

Özel olarak ve şuanda sorunsuz çalışıyor, serverim de 1400 online oyuncum var sorunsuz çalışıyor server de gün geçtikçe oyuncu kitlem yükseliyor. Eğer açmak isterseniz sizlere kendi aldığım sunucuyu referans olarak gösterebilirim. Google’den arayıp da ilk başlarda çıkan host firmalarına güvenmeyin.

Önemli Not : Metin2 files kurmak istiyorsanız, alt tarafta mesaj bölümüne belirtiniz, hiç bir çıkarım olmadan sizlere bu konuda yardımcı olurum.

 

Yazar  : Adem ÇakırBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.